Szukaj
Kredyt kwitnących możliwości
Kredyt gotówkowy bez prowizji
na dowolny cel ze stałą ratą
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide

o Mazovia Banku

Mazovia Bank Spółdzielczy może poszczycić się długoletnią tradycją. Rozpoczął działalność w 1914 roku przerywając swoją prace jedynie w czasie I oraz II wojny światowej. Jesteśmy spółdzielnią której właścicielami są zarówno osoby prywatne jak również instytucje. Oferujemy produkty depozytowo-kredytowe dla Klientów indywidualnych, instytucji, rolników oraz jednostek budżetowych.

W chwili obecnej zatrudniamy blisko czterdziestu wykwalifikowanych pracowników o różnych specjalizacjach oraz posiadamy cztery jednostki operacyjne Banku. Dzięki temu możemy zaoferować elastyczne oraz nowoczesne usługi finansowe we wszystkich segmentach Klientów. Mamy ambicje aby w sposób ciągły rozwijać ofertę produktową i być w czołówce instytucji finansowych wdrażających najnowsze technologie bankowe. Obsługujemy kilka tysięcy zadowolonych Klientów oraz udostępniamy ponad cztery tysiące bezprowizyjnych bankomatów na terenie całego kraju. Szczycimy się szybką i profesjonalną obsługą.

Mazovia Bank jest w 100% polskim bankiem. Jak każdy bank podlegamy nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego a przyjęte depozyty objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Krzysztof Czerczer - Prezes Zarządu

Magister ekonomii o specjalizacji - bankowość. Związany z bankowością od początku swojej kariery zawodowej, tj. od roku 1993, w którym rozpoczął pracę w PKO BP na stanowisku kasjera a następnie inspektora kredytowego. W kolejnych latach zdobywał doświadczenie w pionach kredytowych Banku Amerykańskiego w Polsce S.A.(AmerBank) oraz Fortis Bank Polska S.A. Z Bankiem Spółdzielczym związał się w roku 2003, obejmując stanowisko Członka Zarządu. W roku 2004 powołany został na stanowisko Prezesa Zarządu.

Iwona Sobota - Wiceprezes ds. Finansowo-Księgowych

Magister ekonomii. Karierę zawodową rozpoczęła w roku 1992 w Banku Handlowym S.A. w Warszawie zdobywając doświadczenie w pionie kadrowym, księgowości i rozliczeń międzybankowych. Z Bankiem Spółdzielczym w Górze Kalwarii związana od 1999 roku. Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych z zarządzaniem bankiem oraz ryzykiem bankowym. Od 2004 roku w zarządzie Banku.

Hubert Morawiński - Wiceprezes ds. Wsparcia

Absolwent wyższych studiów ekonomicznych na kierunkach informatycznych. Specjalizuje się w kierowaniu projektami informatycznymi. Od początku swojej kariery zawodowej związany z informatyką w bankowości. W 1998 roku rozpoczął pracę jako informatyk w Banku Podlaskim S.A., a następnie w centrali AIG Bank Polska S.A. w Warszawie. Z Bankiem Spółdzielczym związał się w 2001 roku przyjmując opiekę nad systemem teleinformatycznym zlokalizowanym w Banku. Od 2004 roku w zarządzie Banku. 

Anna Mętrak - Wiceprezes ds. Handlowych

Waldemar Ogrodnik

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Jacek Gliński

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Sławomir Rybarczyk

Sekretarz Rady Nadzorczej

Leszek Parol

Członek Rady Nadzorczej

Marian Wasilewski

Członek Rady Nadzorczej

Zenon Nadstawny

Członek Rady Nadzorczej

Jan Taraszewski

Członek Rady Nadzorczej

Zbigniew Olszewski

Członek Rady Nadzorczej

Stanisław Gajownik

Członek Rady Nadzorczej

Elżbieta Stańczyk

Członek Rady Nadzorczej

Dariusz Piętka

Członek Rady Nadzorczej

Nota prawna

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu wynosi 9,39%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 30 000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 34 243,89 zł; oprocentowanie stałe: 9,00%; całkowity koszt kredytu: 4 243,89 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4 243,89 zł; 36 miesięcznych rat, w tym 35 równych rat w wysokości 953,99 zł, ostatnia rata: 854,24 zł. Kalkulacja została dokonana na 31.01.2024r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej Klienta, kwoty kredytu, daty wypłaty kredytu, okresu kredytowania oraz daty płatności pierwszej raty.

Nota prawna

Lorem ipsum

Kwota prowizji:562,82 Oprocentowanie:14,49

Nota prawna

Lokata 1 Przykład reprezentatywny dla konsumenckiego kredytu gotówkowego: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 17,38% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 971 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 780,08 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 13,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 809,08 zł (w tym: prowizja 4,74% – 520,03 zł, oprocentowanie – 13,49%, odsetki 3 289,05 zł), 46 miesięcznych rat, w tym 45 miesięcznych rat równych w wysokości po 321,31 zł, ostatnia rata 321,13 zł. Kalkulacja na dzień 1.06.2023 r. To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową, będziesz mógł otrzymać kredyt. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek. Klient mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w 30 sekund, klient spoza mBanku może otrzymać decyzję kredytową nawet w jeden dzień roboczy. Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy z mBankiem, skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez mBank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego. Limit ten może ulec zmianie, ponieważ jego wysokość jest aktualizowana na bieżąco. Jeśli klient pozostaje w związku małżeńskim bez rozdzielności majątkowej, kredyt powyżej 70 000 zł brutto (wraz z kredytowanymi kosztami) wymaga zgody współmałżonka, którą podpisze on w placówce mBanku. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego zostanie obniżona o 50% od standardowej prowizji określonej w Taryfie prowizji i opłat, jeśli na wniosku o kredyt gotówkowy w odpowiednim polu wpiszesz słowo KWIATY. Szczegóły znajdziesz w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Regulaminie kredytu gotówkowego dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Kwota prowizji:562,82 Oprocentowanie:14,49